fbpx

Brangūs Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojai,

Stovint ant naujojo Lietuvos valstybės šimtmečio slenksčio visi ko gero susimastome, o kokioje Lietuvoje gyvensime antrajame jos šimtmetyje. Visų piliečių laukia apsisprendimas: kokioje valstybėje, savivaldybėje gyvensime toliau.

Siekiant padėti savo gimtajam kraštui, aš priėmiau sprendimą dalyvauti Mero rinkimuose. Brangus man šis kraštas, mieli jo žmonės. Noras ir ryžtas daryti pokyčius mūsų savivaldybėje buvo stimulas sutikti dalyvauti Mero rinkimuose.

Esu įsitikinusi, kad daugelis mūsų savivaldybės gyventojų pavargo nuo politinių intrigų, tuščių pažadų, skandalų ar korupcijos apraiškų.

Atėjo laikas daryti rimtus pokyčius tam, kad čia būtų gera gyventi visoms kartoms. Širdį skauda, kai matau, kaip nesiskaitoma su eiliniais žmonėmis, nenorima spręsti užsisenėjusias problemas. Mūsų savivalda tapo savivale. Neabejoju savo kompetencija ir savo komanda.

Antra kadencija esu Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narė. Aktyviai dalyvaujant nevyriausybinėse organizacijose pasisekė pritraukti virš 4 mln. ES investicijų į mūsų savivaldybę.