fbpx

Jau nuveikta

Su bendruomenėmis rengėme infrastruktūrinius projektus, gražinome viešas erdves

0
įrengta sporto/poilsio zonų
0
Kaimo kraštovaizdžio išsaugojimo projektai
0
Infrastruktūros gerinimo projektai
0
Sutvarkyti visuomeninės paskirties pastatai
0
Sutvarkyti kultūros paveldo objektai
0
Paremti kaimo turizmo projektai

Kūrėme naujas darbo vietas

Organizavome socialinių darbuotojų mokymus, nuolat mokome verslumo paslapčių bei socialinio verslo pradmenų. Kazlų Rūdos savivaldybėje buvo įkurtos 8 naujos socialinio darbuotojo padėjėjo darbo vietos. 2019 metais bus pradėta įgyvendinti 5 verslo projektai, kurie sukurs 8 naujas darbo vietas mūsų savivaldybėje.

Rūpinausi, kad socialinę pagalbą gautų tie kuriems jos reikia labiausiai

11 metų Antanavo vaikų dienos centre kūriau saugią aplinką mažiesiems, rūpinausi, kad maistas ir pagalba pasiektų vienišus senelius namuose, stengiausi įtraukti neįgaliuosius į savivaldybės bendruomenės gyvenimą. Jau 18 metų kasmet organizuoju paramos koncertus sergantiems vaikams onkologinėmis ligomis.

30 metų dalyvavau kultūrinių projektų įgyvendinime

Rengėme įvairius renginius, gaivinome senąsias tradicijas. 2018 metais buvau Mažosios Lietuvos kultūros sostinės – Antanavo koordinatorė. Pirmą kartą mūsų savivaldybėje buvo surengtos Šimtmečio Antaninės Antanave

Su 9 šalių partneriais įgyvendinau 8 tarptautinius projektus

Skatinom turizmą, kartu su partneriais iš kitų ES šalių mokėme vyresnio amžiaus žmones naudotis internetu, fotografijos meno ir anglų kalbos pagrindų. Auginom jaunuosius Lietuvos ir Ukrainos lyderius. Šiuo metu su Ispanijos, Airijos ir Danijos partneriais skatiname jaunimą savanoriškai veiklai.

Stengiausi mažinti korupciją mūsų savivaldybėje

Nuo 2016 metų buvau Kazlų Rūdos savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkė. Tai buvo vienintelė komisija, kuri viešino savo priimtus sprendimus. Plačiau rasite čia

Raginome savivaldybės įmones dirbti skaidriai ir atverti savo veiklą ir duomenis visuomenei. Organizavome renginius skatinančius sąžiningą ir skaidrią veiklą.

Nacionaliniai projektai

Nuo 2016 metų vadovaujant Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungai įgyvendinome projektus, kurių metu stengėmes pagerinti vietos bendruomenių teisinę bazę, rengėme susitikimus su LR Seimo nariais ir įvairių ministerijų atstovais.

Per 17 metų NVO sektoriuje įgyvendinta 84 bendruomeniškumą skatinantys projektai

Rengėme mokymus, dalinomės patirtimi, organizavome įvairias akcijas ir renginius, kurie telkė žmones aktyviai bendruomeninei veiklai.

O kas toliau?